Kuchenne Inspiracje

Dzień Dobry!

Czas prosto i szybko zaplanować
swoją kuchnię.

Zapraszamy!

Wymiar kuchni

Od metra po nieskończoność

Podaj szerokość i głębokość
pomieszczenia na kuchnię

CM

CM

Układ kuchni

musi idealnie pasować

Wybierz układ kuchni,
który chcesz w swoim mieszkaniu

  Wybierz kolekcję

  i swój styl

  Więcej kolekcji w sklepach, w katalogu Kuchnie 2019 i na stronie www.castorama.pl
  • Propozycja 1

  • Propozycja 2

  Wydrukuj lub wyślij

  pamięć to rzecz święta

  Zachowaj utworzoną aranżację wraz ze wszystkimi parametrami
  i elementami oraz przybliżoną ceną

  Twoja aranżacja ze Strefy Inspiracji

  ZESTAWIENIE PRODUKTÓW UŻYTYCH W STREFIE

  Data obowiązywania oferty 01.04.2019-31.12.2019

  Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie w punktach projektowych dopasujemy w najmniejszych szczegółach wybraną przez Ciebie kolekcję mebli kuchennych do Twojego wnętrza.
  Doradzimy jakie dodatki warto wybrać, by Twoje wnętrze wyglądało jeszcze efektowniej.
  Skorzystaj z porad oferowanych przez naszych dekoratorów wnętrz.
  Odpowiednie zwymiarowanie oraz dopasowanie elementów aranżacji jest zależne od prawidłowości wprowadzonych przez Państwa danych dotyczących pomieszczenia podlegającego aranżacji (wymiarów pomieszczenia, umiejscowienia przyłączy, rur, kaloryferów, okien itp.). Należy dokładnie zweryfikować wprowadzane przez Państwa dane dotyczące pomieszczenia podlegającego aranżacji. Przed dokonaniem zakupu produktów zalecana jest dokładna weryfikacja kolorystyki oraz faktury produktów umieszczonych na wykonanej wizualizacji, gdyż technika druku lub wyświetlenia wizualizacji nie zawsze pozwala na w pełni wierne odwzorowanie odcieni kolorów lub szczegółów faktury produktów.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Castorama Polska, sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-255), przy ul. Krakowiaków 78. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie adresu poczty elektronicznej w celu przesłania aranżacji kuchni, na podstawie Pani/Pana zgody, przez okres konieczny do wykonania i przesłania ww. aranżacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji ww. praw prosimy skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Castorama (IOD@castorama.pl, tel : 22/57.53.161). Ponadto może Pani/Pan złożyć skargę do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Pani dane osobowe nie zostaną przekazane do państwa trzeciego, nie będą również przedmiotem decyzji zautomatyzowanych, w tym profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do przesłania aranżacji.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu poczty elektronicznej w celu otrzymania aranżacji kuchni.